Nahoru
Cs En De Ru Es

Demo zákaznického portálu

Zákaznický portál je uživatelský/zákaznický vstup do dohledového a monitoringového systému TTC TELEPORT MIDS. Ve verzi DEMO je k dispozici online zobrazování dat v podobě grafického pohledu na vybrané datové sály, skupiny zařízení, technologie a logický model chování jednotlivých komponent datového centra.
UPOZORNĚNÍ: Pro spuštění aplikace je zapotřebí v OS Windows plugin MS Sirverlight, v systémech Linux pak Moonlight a tyto pluginy podporující prohlížeč, například MS Internet Explorer nebo Firefox.

Přihlášení se provede zadáním uživatelského jména “demo” a hesla “heslo” do Autentifikačního formuláře.

Po přihlášení a inicializaci obrazovek se zobrazí Záložky obrazovek v levé horní části, v pravé horní části je k dispozici přechod do L2 (modulu grafů) a ikona „?“ pro zobrazení kompletní nápovědy k ovládání. Po kliknutí na Objekt se v pravé části zobrazí signály. Na šedě šrafované objekty nelze kliknout, jedná se o informativní zobrazení. Bílé objekty obsahují pouze signály, u barevných objektů dochází i ke změnám barvy na základě vyhodnocení logického modelu. Více informací se zobrazí po kliknutí v pravém horním rohu na ikonu „?“.

 

 

PortalS13    Portalprehled