O nás

O nás

16 LET NA TRHU,
UMÍME DĚLAT SVOU PRÁCI

TTC TELEPORT působí na trhu již od roku 2001 a je pro své zákazníky synonymem nejvyšší dostupné kvality a prvotřídní podpory. Datová centra TTC jsou vybavena unikátními technologiemi a nejmodernějším zázemím. Díky výstavbě druhého datového centra TTC DC2, které je největším datovým centrem nejen v rámci České republiky, ale i ve střední a východní Evropě, se TTC TELEPORT zařadil mezi největší poskytovatele služeb datových center v Evropě. TTC TELEPORT je na trhu vnímán jako lídr v technologické i vzdělávací oblasti.

Datová centra TTC vynikají nejen špičkovými technologiemi a prvotřídní zákaznickou podporou, ale také promyšlenými bezpečnostními prvky a otevřeným a transparentním obchodním modelem. Charakteristickým rysem je i vysoká profesionalita a velmi vstřícné služby založené na praktických požadavcích zákazníků. Známkou kvality je i otevřený a férový přístup k zákazníkům.

MĚNÍME SVĚT DATOVÝCH CENTER
Z PROFESIONALITY DO MISTROVSTVÍ
S TECHNOLOGIÍ K ČLOVĚKU A PŘÍRODĚ


Měníme svět datových center – děláme většinu činností jinak. Zcela otevřený a poctivý obchodní model, kde zákazník platí jen za to, co využívá. Svou službu si zákazník navrhuje sám, my mu ji jen provozujeme. Představujeme nový pohled na kvalitu dodávaných služeb (SLA dohody) a systém transparentního předávání provozních informací (Zákaznický portál). Zákazníci nás kontrolují online nejen ve službě, kterou odebírají, ale i v dalších aspektech provozu datového centra.

Z profesionality do mistrovství. Přesouváme se od profesionála k mistrovi. Mistr umí více než profesionál a to nám imponuje. Naslouchá člověku, zákazníkovi, dodavatelům, komunitě a svému okolí. Šíří do svého okolí moudrost, klid, rozvahu, pokoru a pohodu. Mistr i ostatní kolem něj jsou v rovnováze a všichni společně konají smysluplnou práci nejen pro cíl, ale i pro cestu, která k cíli vede. Naší cestou je nyní směrování k mistrovství. Budeme potěšeni, když nás v tom podpoříte.

S technologií k člověku a přírodě. Naše profese se bez technologií neobejde. Snažíme se však mezi ty všechny kabely, klimatizace, jističe, čerpadla a jinou techniku přivést člověka a přírodu. Umíme technologii navrhnout, postavit, provozovat a pomalými krůčky i optimalizovat, aby nám lidem a přírodě škodila co nejméně. Technologie nám pomáhá tvořit službu pro zákazníka, ale z pohledu času se mění. S klimatizací si popovídáte jen přes ovládací panel o tom, co chce klimatizace, ale člověk s člověkem si popovídá o čemkoli. Proto je pro nás důležitější člověk a jeho vize a současně vazba mezi člověkem a přírodou. Jelikož příroda a její rovnováha nám dá jen tolik, kolik si my lidé zasloužíme.

O nás

O nás

NAŠE HODNOTY


Jsme slušná firma, naší přirozeností je základní slušnost k člověku, k přírodě, k zákazníkovi a dodavateli.

Lidé u nás vykonávají smysluplnou, užitečnou a poctivou práci. Podporujeme všechny své zaměstnance v tom, aby uplatnili svůj přirozený talent.

Zákazníci mají svobodnou volbu se rozhodnout, jak kvalitní produkt si u nás vytvoří a koupí. Nejsou tlačeni a přemlouváni k žádnému unifikovanému řešení, každý zákazník si svůj produkt tvoří společně s námi tak, aby byl produkt ve výsledku užitečný. K tomu jim poskytujeme otevřené a nezmanipulované informace. Naše značka je spojena s principy neutrality – Carrier Neutral. Nikdy a v ničem nekonkurujeme našim zákazníkům.

Spolupracujeme s těmi dodavateli, kteří se společně s námi podílí na vzdělávání trhu a rozvíjení sociálních a ekologických aktivit, které směřují ke snížení ekologické zátěže.

Jsme aktivní v edukativní oblasti v rámci komunity. O naše inovativní postupy v oblasti provozu, technologie, obchodu a ekologického přístupu k práci a životu jsme připraveni se kdykoli podělit.

Trvale se snažíme snížit ekologické zatížení svého počínání. Zvyšujeme efektivitu provozu našich datových center, což vede ke snižování odběru elektrické energie, vody, tepla a dalších komodit. Produkujeme co nejméně odpadu.

Hrajeme na trhu fair-play hru. Své nedostatky a nepřipravenost nezatajujeme a neskrýváme. Neumíme vše dokonale, ale snažíme se to dělat tak, jak aktuálně nejlépe dovedeme. Každý dobře či špatně strávený den je pro nás školou, inspirací a motivuje nás k další a další inovaci všeho, co děláme. Jak píšeme, tak žijeme – jak žijeme, tak píšeme.

Zpětná vazba od lidí, přírody, zákazníků, dodavatelů je pro nás zadostiučiněním v našem snažení.

PROČ HOSTOVAT
U TTC TELEPORT

Jsme zcela neutrálním poskytovatelem housingu se 16 letou provozní zkušeností.

BLOG

CO JE U NÁS NOVÉHO

KONTAKT TTC DC1

TTC TELEPORT, s.r.o.
Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10 (mapa)


Obchod: +420 234 054 406
Helpdesk: +420 234 054 401
KONTAKT TTC DC1: +420 234 054 166
Helpdesk: helpdesk(at)ttc-teleport.cz
Obchod: info(at)ttc-teleport.cz

TTC DC1

KONTAKT TTC DC2

TTC TELEPORT, s.r.o.
Sazečská 595/10, 108 00 Praha 10 (mapa)


Obchod: +420 234 054 406
Helpdesk: +420 234 054 402
KONTAKT TTC DC2: +420 234 054 403
Helpdesk: helpdesk(at)ttc-teleport.cz
Obchod: info(at)ttc-teleport.cz

TTC DC2

ADRESA SPOLEČNOSTI

TTC TELEPORT, s.r.o.
Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10

IČ: 242 71 705
DIČ: CZ24271705
Bankovní spojení: 39800101/0100

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jednatelé: Radek Majer
Ing. Martin Sobota
Výkonný ředitel: Radek Majer
Obchodní ředitel: Ing. Jaroslav Beneš
Provozní ředitel: Jiří Vaja

Bureau Veritas Bureau Veritas TIER III